Rea!

Low Carb Tortilla Small 320 g

Det ursprungliga priset var: 69 kr.Det nuvarande priset är: 48 kr.

Artikelnr: A7123 Kategori:

📍 -- personer har nyligen tittat på denna produkt

🚚 Beräknad leverans: okt 30 - nov 04

📦 Fraktpolicy: Fri frakt vid köp över 290 kr

🛡️ 30 dagars returer: Fri retur, inga återställningsavgifter

✉️ Kundsupport: 24/7 support

🔒 Säker utcheckning

Säker utcheckning

Low Carb Tortilla Small 320 g – Perfekt för dig som vill äta smart

Upptäck Low Carb Tortilla Small 320 g – ett utmärkt val för dig som söker ett smakrikt och mättande alternativ med lågt kolhydratinnehåll. Dessa små tortillabröd från Carbzone passar perfekt för dig som vill njuta av goda wraps, tacos eller snacks utan att kompromissa med din kosthållning.

Fördelar med Low Carb Tortilla Small 320 g

  • Lågt innehåll av kolhydrater – passar dig som följer en lågkolhydratkost eller vill minska på sockerintaget.
  • Hög fiberhalt som bidrar till ökad mättnadskänsla och god matsmältning.
  • Smidig storlek – idealisk för lunchlådan, picknicken eller när du vill ha ett snabbt, hälsosamt mellanmål.
  • Lämplig för många olika typer av fyllningar, både vegetariska och animaliska.

Ingredienser och användning av Low Carb Tortilla Small 320 g

Low Carb Tortilla Small 320 g är tillverkad med noggrant utvalda ingredienser som vetegluten, vetefiber och sojamjöl. Den höga fiberhalten gör dessa tortillabröd extra mättande och bidrar till en balanserad kost. Produkten är enkel att använda – fyll med dina favoritingredienser och njut av en snabb, näringsrik måltid.

Dessa tortillabröd från Carbzone är särskilt populära bland dig som tränar, vill gå ner i vikt eller söker ett smartare alternativ inom kategorin Livsmedel. Low Carb Tortilla Small 320 g passar även utmärkt för hela familjen, oavsett om det är till vardags eller fest.

Varför välja Low Carb Tortilla Small 320 g?

  • Enkel att tillreda och anpassa efter egen smak.
  • Passar inom segmentet Övriga livsmedel och är ett populärt val bland Carbzone kosttillskott.
  • Perfekt för dig som vill köpa Low Carb Tortilla Small 320 g och samtidigt hålla en hälsosam livsstil.

Läs gärna en recension av Low Carb Tortilla Small 320 g för att ta del av andras erfarenheter eller prova själv och upptäck hur enkelt det kan vara att äta både gott och hälsosamt!

Recensioner

Det finns inga recensioner än.

Bli först med att recensera ”Low Carb Tortilla Small 320 g”

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Varukorg
Rulla till toppen